MasterOK

Teenused

Aiad

Kõige usaldusväärsemat ja ohutumat tüüpi piirdeaiad kodule ja aiale. Esinduslik välimus, pikk eluiga, tugevus, lihtne hooldus ning lai valik lahendusi.

Galerii

Tellis­müüritised

Kivifassaad on tugev ja vastupidav. Erineb oma vastupidavusega ilmastikuoludele ning on heade soojusvarjestusomadustega.

Võimalus kasutada fassaadiviimistlusel igat tüüpi kive ning erinevaid müüritisi eristub oma laia valiku poolest, mis võimaldab muuta iga hoone ainulaadseks.

Galerii

Kaminad ja korstnad

Tellisest korstnal on hea tulekindlus ja vastupidavus termilisele deformatsioonile. Korsten ja kamin on teie kodu kopsud. Müürikivi, moodulitest lõõr. Vanade lõõride renoveerimine.

Galerii

Üldehitustööd

Välitööd: fassaadi- ja müüritööd, katuse paigaldus, pinnase- ja maastikutööd, sillutise ladumine, betooni- ja vundamenditööd.

Sisetööd: plaatimine, krohvimine, pahteldamine, värvimine, soojustamine, konstruktsioonide lammutamine ning paigaldamine.

Galerii

Fassaadi puhastus

Puhastustööd, mis eemaldavad hoonetelt ja rajatistelt plekid ning kristalliseerunud setted (õisikud — valge katt müüritisel). Selliste setete teke on tingitud meie kliimavööndi iseärasustest ja keskkonnareostusest. Vanade fassaadide restaureerimine.

Galerii

Puidutöö

Puidust kande- ja abikonstruktsioonid. Põrandate, sise- ja välisseinte katmine. Mitmekülgne materjal, mis aitab soojal toas püsida.

Galerii

Krohvimis- ja värvimistööd

Pakume igat tüüpi krohvimis- ja värvimistöid igasuguse keerukusega: kõikvõimalikud pahteldamis- ja krohvitööd, värvimine mis tahes tüüpi värvidega ning igasuguse tapeedi paigaldamine.

Galerii

Vannitoa remont

Remondime kõik märjad pinnad, kus võib olla vett. Remont ei piirdu vannitoa ja saunaga. Renoveerime kõik märjad ruumid pesuruumidest tualettide ja abiruumideni.
 
Galerii

Lumekoristus ja jääpurikate eemaldus

Ala puhastamine lumest. Puhastamiseks kasutatakse spetsiaalset lumekoristustehnikat.

Galerii

Kaubavedu ja eritehnika

Peugeot Boxer kaubik (pikk ja kõrge), JCB 4 CX traktor, üheteljeline kahemeetrine haagis.

Galerii
Tagasiside

Kirjuta meile!

Küsi pakkumist või konsul­teerimist e-maili või telefoni teel!